Ο Κωνσταντίνος Κουκάς, αποδέχεται την ήττα του και δίνει ευχές στον Χρήστο Βερώνη, ευχαριστώντας παράλληλα όσους τον στήριξαν. Ο Χρήστος Βερώνης αναλαμβάνει το τιμόνι του δήμου, από 1/1/2024.
Δείτε το μήνυμα του
![](https://mykonostalk.gr/wp-content/uploads/2023/10/εικόνα_Viber_2023-10-09_10-47-14-735.png)
Ο Κωνσταντίνος Κουκάς, αποδέχεται την ήττα του και δίνει ευχές στον Χρήστο Βερώνη, ευχαριστώντας παράλληλα όσους τον στήριξαν. Ο Χρήστος Βερώνης αναλαμβάνει το τιμόνι του δήμου, από 1/1/2024.
Δείτε το μήνυμα του